Doğa Dostu Teknoloji QR Kod teknolojisi üzerine kurulu olan QRDigiKart kağıt ihtiyacı olmadan tamamen digital ortamda çalışır

Ağaçlara Sahip Çıkalım Kağıt ve plastik kartvizit kullanımından vazgeçerek her yıl milyonlarca ağacın kurtulmasında pay sahibi olabilirsiniz.

QR Kod ile Temassız Paylaşım QR kod ve WhatsApp ile paylaş butonu sayesinde temassız ve ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan paylaşım imkanı.

Hızlı Erişim QRDigiKart sayfanızda yer alan hızlı ulaşım butonları ve linkler ile tek dokunuşla iletişim kurma imkanı.

Kişi Ekleme Özelliği QRDigiKart sayfanızda yer alan iletişim bilgilerinizin yer aldığı VCard’ı tek bir tuşla akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Güncelleme QRDigiKart’ınızda yer alan iletişim bilgilerinizi herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan Whatsaap veya Mail yolu ile bize ileterek 2 saat içinde güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Bireysel Tasarım Bireysel Kullanıcılarımız için kendilerini ifade edebilecekleri özel renkler ve semboller ile kişiye özel QRDigiKart oluşturuyoruz.

Kurumsal Tasarım Kurumsal kullanıcılarımız için kurumsal kimliklerini dikkate alarak özel renkleri ve logoları ile kurumsal QRDigiKart oluşturuyoruz.